Ve druhém jarním kole zajížděla trnovanská rezerva na půdu Hrobčic. Oproti předchozímu týdnu naše řady rozšířili Macek, Molnar, Šmelhaus či Opatřil a i díky tomu jsme jeli s jasným záměrem zisku tří bodů.

Po vydatné rozcvičce jsme úplně nechytili začátek utkání, v obranných řadách si naši jedinci často dovolovali o jeden dotyk navíc a hodně nás zlobil aktivní Lehký s číslem 7. Přesto jsme šli do vedení my. Po úniku se podařilo naněkolikrát propasírovat míč do hrobčické svatyně Mračkovi – 0:1. Z dalších mráčků ale bohužel nezapršelo a před odchodem do kabin se výstavně trefil z přímého kopu Lehký – 1:1. Zde ve formě chytající Nasler neměl nárok, pokud už na nějaké pavouky v šibenici šlo jaro, Lehký je nekompromisně a asi i definitivně vyrušil.

V druhé půli šel výkon obou družstev dolů, pozdvižení způsobil Lothring, jenž mohl před prázdnou branku servírovat Preclíkovi, ale rozhodl se zakončovat sám. Když už jsme branky docílili, zřejmě správně vytasil praporek pomezní rozhodčí signalizující ofsajd. V 75. minutě se do fotbalových dějin nepěkně zapsal Václav Kalous. Zcela záměrně a vědomě po odehrání atakoval Frolíka, jemuž tímto zákrokem ukončil utkání a možná i jarní část sezony. Přestože se situace odehrála na dostřel pomezního, zůstala bez odezvy. I přes nesporné kvality Kalouse by podobní jedinci měli zvážit účast na fotbalových trávnících.

Naštěstí bylo veseleji o deset minut později, kdy se v krátkém rozmezí prosadili Molnar s Preclíkem a po výhře 3:1 si béčko zakřičelo pod vedením muže zápasu – Honzy Naslera, který do trnovanského vlaku naskočil ve velkém stylu a není vyloučené, že se o víkendu postaví do svatyně A mužstva.