Trnovanská Hvězda se po odmlce způsobené úředním sestupem vrátila mezi teplickou „smetánku“ do okresního přeboru. Samo o sobě je tento počin úspěchem, i přes značné posílení kádru (Marvan, Friedrich, Götz, Lothring...) vidíme na jiných týmech, že jen posily postup nemusí zaručit (své o tom ví v Kostomlatech či Suché). Letní příprava nebyla tak tvrdá, jak pod trenérem Foldou bývá zvykem. Přípravu jsme zakončili debaklem 1:6 s Litvínovem, a tak si musíme upřímně přiznat, že řada hvězdářů šla do sezony s rozporuplnými pocity.  

 

TJ Proboštov B 3:5 (2:2) TJ Hvězda Trnovany

 

Los k nám moc přívětivý nebyl, zahajovali jsme na půdě ambiciozní proboštovské rezervy, kde jsme hned na úvod předvedli jeden z nejlepších podzimních výkonů. Nastoupili jsme v sestavě Bachmaier - Macek, Desenský, Simandl, Vondra - Götz, Uram, Frolík, Nykodým - Marvan, Chabr → kromě Macka a Chabra byl zbytek nejčastěji využíván na svých pozicích. Bojovné utkání rozhodl těsně před koncem premiérovou brankou v našem dresu Chabr.  

 

 

 

TJ Hvězda Trnovany 7:0 (4:0) TJ Sokol Kladruby

 

Tady nebylo o čem. Při vší úctě ke kladrubským - tohle byl jeden ze dvou nejsnadnějších skalpů. Na druhou stranu zapříčiněn i složením hostující sestavy. Když se Kladruby sešly, dokázaly obrat i věhlasné soupeře - např. Rtyni. Zápas byl koncertem dua Götz + Chabr - ten si přitom jen odskočil ze svatby.

 

 

 

TJ Sokol Košťany 2:1 (1:1) TJ Hvězda Trnovany

 

I do třetice jsme se dostali do vedení, přesto jsme odešli poraženi. Optická převaha, řada zajímavých šancí, rozdrcení tyče dělovkou Vondry → bohužel ale i první porážka a vyloučení Marvana. Tahle porážka společně s tou unčínskou mrzí nejvíc.

 

 

 

TJ Hvězda Trnovany 3:1 (0:1) 1.FC Dubí

 

Divočina, brutus, extempore. Dubští dostali 4 zasloužené červené a my ostudně nemohli najít recept na zbývajících 7 statečných. Našel jej až Perner v 75. minutě. Vyhrálo se, pojďme dál. 

 

 

 

TJ Hvězda Trnovany 3:1 (1:1) FK Rtyně

 

Nenápadný zápas, možná ale jeden ze zlomů sezony. Za stavu 1:1 trestuhodně selhal před odkrytou klecí Havlín a my trestali. Nakonec z toho bylo vydřené vítězství 3:1.

 

 

 

TJ Hvězda Trnovany 2:1 (0:0) SK Dubí

 

Vložená sváteční dohrávka. Sešli jsme se v torzu, někteří dokonce doufali v odklad klání. Opět jeden z nejlepších výkonů podzimu plný nasazení. Proti fotbalovějšímu soupeři jsme si došli pro další tři body. Mimochodem - dvakrát Dubí = šestkrát červená.

 

 

 

TJ Sokol Horní Jiřetín B 5:0 (2:0) TJ Hvězda Trnovany

 

Tady není o čem. Domácí nás na rozdíl od ložisek hnědého uhlí pod jejich obcí vydrancovali. Kopaničák se trefil 4x a prokázal, proč je nejlepším střelcem okresu. Na lavičce tomu přihlížel jediný náhradník - Lothring, který v 75. minutě nahradil Desenského hrajícího se sebezapřením.

 

 

 

TJ Hvězda Trnovany 2:1 (1:0) TJ Oldřichov B

 

Z toho bolely oči. Ale po vzoru FC Viktorie Plzeň jsme sbírali výhry 2:1 a v tabulce se stále drželi na dostřel postupu. Do sestavy se postupně propracovala kometa podzimu z Chlumce - Jakub Vyhnal. 

 

 

 

FK Soběchleby 1:2 (0:1) TJ Hvězda Trnovany

 

Vyhráli jsme v něčem, co se rozhodně nedá nazvat fotbalem. Vzhledem k meteorologickým podmínkám, terénu a kořenům na hřišti se spíš jednalo o válku. Připomínalo to 5. skotskou ligu.

 

 

 

TJ Hvězda Trnovany 3:1 (3:1) TJ Slovan Sobědruhy

 

Zrádné utkání proti soupeři, který do té chvíle měl jediný bod. Po půli to bylo 3:1 a my doufali ve vyšší příděl. Jenže my už neskórovali ani přes závěrečnou přesilovku po vyloučení brankáře Šťastného. Historie se neptá jak, ale opět z toho bolely oči.

 

 

 

TJ Sokol Unčín 3:2 (3:1) TJ Hvězda Trnovany

 

Jeden z vrcholů podzimu. Regulérně jsme přehráli lídra soutěže. Unčín za 13 zápasů dostal jen 9 branek, z toho hned 2 proti nám. A mohlo jich být více, Desenský v samotném závěru téměř ustřelil hlavu stopera Mokriše. Zde se ve velmi slušné formě prezentoval Podhrázský a výborně chytající Lothring. Chválili nás i domácí příznivci. 

 

 

 

TJ Hvězda Trnovany 8:1 (3:1) TJ Kopisty

 

Demolice. Destrukce. Vraždění neviňátek. Hra kočky s myší. Na podmáčeném terénu jsme si to od první minuty suverénně režírovali a zápis z utkání si do kamionu vylepil Nykodým - trefil se totiž 4x, což mu vyneslo pár dní slávy v teplickém deníku.

 

 

 

TJ Hrob 5:1 (2:0) TJ Hvězda Trnovany

 

Závěrečná prohra v Hrobě by neměla zhatit náš povedený podzim. Zde jsme ale neměli nárok - dá se říct, že Hvězdu porazil Martin Kálal. 

 

 

 

Suma sumárum → bilance 9-0-4 při skóre 39:25. Zítra nás čeká statistické okénko.

 

Sponzoři

UK logo cus P&K muller